• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

7/24 Açık Çilingir

Başkent Çilingirci

7/24 açık çilingir bulabilmek çok önemlidir. Anahtarı unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde açılamayan kapıları açıp ulaşmamızı sağlayan kişiler çilingirlerdir. Hayatın her alanında artık kilit sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler kullanılan ürünlere göre değişim gösterir. Kapı kilitleri, araç kilitleri ve kasa kilitleri bunlara sadece örnektir. Çilingirlerden yardım istenir. Ama bunun belli saati yoktur. Yani günün her saati çilingirlerden yardım istenebilir. Bunun için her daim açık çilingir bulabilmek çok önemlidir. 

7/24 Açık Çilingir Hakkında 

Farklı türlerde kilit sistemleri hayatın her alanında yer alan birçok kapının üretiminde kullanılır. Bu kapıların açılabilmesi için anahtarlarının yanımızda olması gerekir. Yanımızda anahtar olmadığında zor durumlar karşısında kalabiliriz. Bu gibi  durumlarda çilingirlerden yardım istenir. Yardım istemeden kendi çabamızla herhangi bir işlem yapmamalıyız. Çünkü belki daha da zor bir durum yaratabiliriz. Ayrıca kapıya ve kilide de istemeden zarar verebiliriz. Bundan dolayı mutlaka çilingir çağrılmalı.  Ancak her daim açık çilingir bulmak çok önemlidir. Çünkü günün hangi saatinde nasıl bir durumla karşılaşabiliriz bilinmez. Yardım için gelen çilingir çncelikle çok sakin ve işinde usta olmalıdır. Anahtar olmadığından panik içerisinde olan kişiyi sakinleştirmelidir. Daha sonra kilit sistemini açabilmek için gerekli olan aletleri yanında olmalıdır. Kapıya ya da açılamayan eşya neyse ona zarar gelmemelidir. Çalışmasını bu prensiple yapmalıdır. Ellerini ve teçhizatını en iyi şekilde kullanmalıdır. Kilit ve anahtar sistemlerinin şekillerini iyi bilmelidir. Yapacağı işlemleri müşteriye adım adım anlatmalı. Böylece müşterinin güvenini kazanmalı. Kilitleri açarken kilit sistemlerine ve kapılara zarar vermemye dikkat etmeli. İşleri yaparken sabırlı ve dikkatli olmalı. Çözüm odaklı olarak çalışmalıdır. Aynı zamanda pratik olmalıdır.

Çilingir Nasıl Olmalıdır

Zor zamanlarda yardıma gelen çilingirler müşteriyi dinlemeli. Müşteriyi de yapacağı işle ilgili bilgilendirmelidir. Bu şekilde müşterinin güvenini kazanmalı.  İşlerini yaparken sakin olmalı. Gelen çilingirler belgeli ruhsatlı ve bir iş yerine  kaydı olan ustalar olamalıdır. Ayrıca gelen kişinin sabıkası olmamalıdır. Yanında belgesini mutlaka bulundurmalıdır. Eğer yoksa başka bir çilingirden yardım istenmelidir. Çünkü kaçak olarak çalışanlar olabilir. Bu kişilere de güven duyulmaz.

 

7/24 Açık Çilingir

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03