• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Acil Çilingir

Başkent Çilingirci

Acil Çilingir Nedir?

İnsan yaşamı içerisinde herkesin mutlaka acil çilingir gerekir olmuştur. Bütün dünya üzerinde olanlar sahip olduğu ev araba kasa gibi eşyalar vardır. Bu eşyaların anahtarı kayıpsa yada unutulduysa zarar vermeden açıp ulaşmamızı içindir kişilere çilingir denmektedir. Bazı kişilerle ve tabi ki usta ellerle ihtiyaç anında gelip kullanabileceğiniz kilit sistemlerini açan bu kişişler hayatın vazgeçilmezlerindendir. Bu hizmet için ev, iş yeri ya da oto kilitleri için çağırılan bu kimseler mutlaka belgeli, ruhsatlı ve bir iş yerine sahip kimseler olmalı. Bu durum müşterinin lehine olur. Çünkü bu piyasa içerisinde de kaçak olarak çalışan çilingirler vardır.

NASIL OLMALI

Hizmet için gelen usta ilk olarak müşteriye güven vermeli. Bunun ilk şartı da ruhsatlı ya da bir iş yerine bağlı olduğunu gösteren belge olmalı. Sabıka kaydının olmaması gerek. Ellerini iyi kullanmalı yapacağı işteki yardımcı aletler iyi bilmelidir.Herhangi bir sağlık sorunu olmamalı. Yaptığınız işin gerekliliği bilincinde olmalı.İşini yaparken pratik ve teknik konulara hakim olmalı. Müşteriye yapacağı işi, işin aşamalarını anlatmalı. Bu durum müşterinin sakinliğini ve güven duymasını sağlar. Acil çilingir ustası işini yaparken hem kendi hem de müşteri güvenliğini korumalı. Acil çilingir hizmeti gerekli  pratik çözümler üretebilmeli, hızlı ve emin şekilde işini yapmalı.

Kapı İçin Acil Çilingir

Anahtar unutulan ya da kilitli kalan ev ve iş yeri kapıları için acil çilingir çağırırız. Bu çilingir de kapımıza zarar vermeden kilit açar. Ancak, mutlaka kapıyı açmak için bir takım çalışması için gireriz .İlk olarak kart denemesi yapılır. Eğer kapınız kart ile açılıyorsa o kapı yeteri kadar güvenli değildir. Kart ile açılmıyorsa doğru tercihte bulunabilecek ve güvenli bir kapıya ihtiyaç denilebilir.Açılmayan kapıları açmak çilingir işidir ve çilingir kapısını maymuncuk ve diğer ayarlanabilirle açar. Bu açma açık kapınız zarara uğramadan açılır. Eğer bir zarar verildiyse de gelen çilingir bir iş yerine bağlı, ruhsatlı ve belgeli ise gönderilen iş yeri tarafından zararınız karşılanır. Herkes kendi kapısını açabilseydi çilingirler hiç varolmazdı.

 

Acil Çilingir

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03